Türkiye dahil tüm dünyada yaygınlaşan hosting platformları, web site sahipleri için hayatın bir parçası haline geldi. Web siteleri, eskiden olduğundan farklı olarak sadece bir tanıtım alanı değil; firmaların şirket faaliyetlerinin yürütüldüğü merkez üs konumuna oturdu. Artan kapasitesi nedeniyle web platformları daha uzun yıllar bu merkez üs konumunu koruyacak gibi görünüyor.  Adana Hosting Firması

Peki ApimBenim, Hosting hizmeti sağlarken neler vadediyor? hangi farkla bu hizmeti sağlıyor?

1. 1. Sınıf İlgi

  1. İlk olarak ApimBenim Hosting, hizmet sağladığı tüm müşterilere 1. sınıf ilgi sunmaktadır. Müşteri hizmetleri haftanın 7 günü günün 24 saati aktif. Bir destek Biletinin ömrü en fazla yarım saat. Bu bir müşterinin destek talebine olabilecek en kısa sürede cevap verdiklerini gösteriyor.Öyle ilgili derken alakaya da boğmuyor. “Şöyle bir ürün çıktı almak istemez misiniz,  şimdi alırsanız %50 indirim, almazsanız köpek gibi pişman olursunuz…” gibi kandırmacalarla müşterilerini yormuyoruz. Her şeyi destek biletine bağlanmıştır. destek talebini açıyorsunuz, konu ile alakalı envai çeşit bilgiyi tarafınıza ulaştırıyor.bunun hakkında bir de şöyle sevimliliğimiz de var,örneğin bir konuda desteğe ihtiyacınız var, bir çok hosting firmasında destekle alakalı bir çok kaynak döküman vs. bilgi kirliliğinde boğulurken ve firma ” bu konuya dair … linkinden ilgili çözüme ulaşabilirsiniz.” gibi kibirli yönlendirmeleri ile muhatap olursunuz. ApimBenimde böyle bi durum yok.  Direk sizin sorun ya da talebinize odaklanarak çözüm geliştiriliyor.

2. ApimBenim küçüktür

Bir çok alıcı için bu dezavantaj olarak görülebilir. Ama bilinçli ve kendini tanıyan  işletmeler, sektörde devlerin birer öğünü gibi olabilmekte. Web dünyasına yabancı olan  bir çok işletmenin ilk web faaliyet adımları hep zarar doğurarak atılıyor. Devlere kıyasla küçük kalan bir hizmet sağlayıcısı olan ApimBenim, bunu fırsata dönüştürmeyi başarıyor. Servis sağlayıcılar Kullandığı kaynakları tüm müşterilere sunmak zorunda olduklarından, az müşterisi olan Hosting firmalarından hizmet almak bir anda avantaja dönüyor.

3. Fiyatı Çok Makul

Bi düşünelim, web sitesi için ne gibi yatırımlar gerekli? Önce bi alan adı (domain), domaini alınca bitmiyor bide söyle sade ama merak uyandıran website tasarımı. Sitem güvenli görünsün ya da e-ticaret yapacağım gibi gerekçelerle birde güvenlik sertifikası (SSL). tasarımın güzel olması yetmez azcık ta hızlı olsun (SEO optimizasyonu).Bir iki seneye bilgi doldu ekstra alan aç filan derken bir sürü gider kalemi zamanla cebimizden tırtıklandı. ApimBenimde  olabilecek en uygun paket standartları içinde lazım olabilecek ürünler piyasaya göre çok makul fiyata sınıflandırılmıştır.

4. Tasarım Desteği

Sadece Hosting değil tasarım desteği de alabilmektesiniz. Web sitenizin tasarımında size uygun olan ya da sizin seçtiğiniz altyapıda tasarım geliştirmeniz mümkündür. Uzmanlık alanı açık kaynak kodlu yazılım geliştirmek olan ApimBenim ile sadece dilediğiniz platformlarda proje geliştirebilirsiniz.

Tasarım desteği sağlanırken tema örnekleri ile hayalinizdeki siteyi sizin için sizin kontrolünüzde tasarlarız.

5. Mütevazi Ama Bir o Kadar da Profesyonel

Mahallenin Hostingcisidir :). Konuya yabancılık çektirmeyiz. Yeni başlayanlar için de, tecrübeliler için de uygun dil kullanılır. Web tasarımcı ya da çiftçi olmanızın bir farkı yok. İşletmenizi dijitalleştirirken bir taraftan da eğitim sağlarız. Yerel ilgi sağlarken Küresel desteklerle siz değerli paydaşlarımıza hizmet veririz. (Google Cloud Platform Yerel Partneriyiz.)

6. Farklı Ürünler Tek Pakette

alınabilecek bir çok farklı ürünler tek pakette daha uyguna alabilme imkanı sunuyoruz. Bunu sağlarken işletmemize lazım olacak tipteki ürünler paketlere dahil ediliyor. Zorlama da yok istenmeyen ürünler paketlerden çıkartılabilir.

7. Büyüme Hedefi

Amacı mal satarak değil hizmet ağı kurarak büyümektir. Kendimize edindiğimiz misyon gereği, sizi büyütmeden büyümeyi kabul etmiyoruz.  ApimBenim’ e  göre kar oranı, müşterilerinin edindiği gelişimdir.

8. Değişim Desteği

Bizimle başladınız öyle devam etmelisiniz diye bi zorunluluk yok. Hizmet aldığınız firmayı değiştirmek en doğal hakkınızdır. Farklı Firmalarda rastlanan durumlarda iş geliştirmenin sonlandırılması durumunda olabildiğine zorluklar ortaya çıkarken ApimBenim tüm desteği ile hala yanınızdadır.

9. IT Departmanınız

Size sunulan hizmet değil, sizin ihtiyacınız olan, sizin istediğiniz hizmeti alırsınız. Sanki bir IT,  bilgi işlem departmanınız gibi çalışırız.

10. Dene, Gör, Karar Ver!

Tüm müşterilerimize tanınan 30 günlük ücret iade desteğinden faydalanabilirsiniz. Ürünler hakkında kişiselleştirilmiş teklifler için bize ulaşın

Adana Hosting Firması